Play-off 2017/18

SwedenM    FinlandM    SwitzerlandM    Czech Rep.M    LatviaM    NorwayM    
1Storvreta IBK4 1Classic4 1SV Wiler-Ersigen4 1Technology Florbal MB4 1Lielvārde/FatPipe3 1Greåker3
7FC Helsingborg0 8Oilers0 8UHC Uster0 8Sokol Pardubice0 8SK Pārgauja4 8Akerselva0
2IBF Falun4 2Nokian KrP4 2Floorball Köniz4 2FAT PIPE FLORBAL CHODOV4 2Betsafe/Ulbroka4 2Slevik3
8IBK Dalen0 7SPV1 7Zug United1 6Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE0 7Talsu NSS/Krauzers1 6Gjelleråsen0
3Pixbo Wallenstam1 3EräViikingit3 3Tigers Langnau1 31. SC TEMPISH Vítkovice4 3Rubene4 3Sveiva3
5Mullsjö AIS4 6Indians4 6HC Rychenberg Winterthur4 7Tatran Teka Střešovice1 6Lekrings2 7Sandnes0
4Linköping IBK4 4Happee4 4Grasshopper Club Zürich4 4FbŠ Bohemians1 4Ķekava0 4Sarpsborg3
6Växjö IBK1 5TPS1 5UHC Alligator Malans1 5ACEMA Sparta Praha4 5FBK Valmiera4 5Tunet2
1Storvreta IBK4 1Classic4 1SV Wiler-Ersigen4 1Technology Florbal MB4 2Betsafe/Ulbroka4 1Greåker3
5Mullsjö AIS2 6Indians0 6HC Rychenberg Winterthur0 5ACEMA Sparta Praha0 3Rubene1 4Sarpsborg0
2IBF Falun4 2Nokian KrP2 2Floorball Köniz4 2FAT PIPE FLORBAL CHODOV1 5FBK Valmiera4 2Slevik1
4Linköping IBK1 4Happee4 4Grasshopper Club Zürich1 31. SC TEMPISH Vítkovice4 8SK Pārgauja2 3Sveiva3
1Storvreta IBK6 1Classic6 1SV Wiler-Ersigen2 1Technology Florbal MB6* 2Betsafe/Ulbroka7 1Greåker5*
2IBF Falun2 4Happee2 2Floorball Köniz5 31. SC TEMPISH Vítkovice5 5FBK Valmiera6 3Sveiva4
1KAIS Mora IF2 1Classic2 1piranha chur5 11. SC TEMPISH Vítkovice3* 1Rubene6 1Sveiva1
2IKSU4 2SB-Pro3 2UHC Dietlikon3 3FAT PIPE FLORBAL CHODOV2 2NND Rīga2 2Tunet10
1KAIS Mora IF3 1Classic3 1piranha chur3 11. SC TEMPISH Vítkovice4 1Rubene3 1Sveiva3
4Täby FC IBK2 4EräViikingit0 4R.A. Rychenberg Winterthur1 4FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA0 4FK Ķekava0 3Grei2
2IKSU3 2SB-Pro3 2UHC Dietlikon3 2Ivanti TIGERS FK Jižní Město1 2NND Rīga3 2Tunet3
3Pixbo Wallenstam0 3PSS0 3Wizards Bern Burgdorf0 3FAT PIPE FLORBAL CHODOV4 3Ķekavas Bulldogs0 4Sagene2
1KAIS Mora IF3 1Classic3 1piranha chur3 11. SC TEMPISH Vítkovice4
7IK Sirius FBC0 8NST0 8UH Red Lions Frauenfeld0 5FbŠ Bohemians0
2IKSU3 2SB-Pro3 2UHC Dietlikon3 2Ivanti TIGERS FK Jižní Město4
8Malmö FBC0 7TPS0 7Aergera Giffers0 6Panthers Praha0
3Pixbo Wallenstam3 3PSS3 3Wizards Bern Burgdorf3 3FAT PIPE FLORBAL CHODOV4
6Västerås Rönnby1 6SSRA0 6Unihockey Berner Oberland0 7KM automatik FBK Jičín0
4Täby FC IBK3 4EräViikingit3 4R.A. Rychenberg Winterthur3 4FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA4
5Endre IF0 5KooVee1 5Skorpion Emmental Zollbrück0 8Crazy girls FBC Liberec0
W     W     W     W     W     W